Gizlilik Politikası

Yahya ATICI (“www.yahyaatici.com”), internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Site ziyaretçileri hakkında toplanan her türlü bilgi öncelikle site ziyaretçilerinin talep ettikleri veya edebilecekleri hizmetleri sunmak için ve sonra da dernek olarak daha iyi hizmet verebilmek amacında kullanılabilir.

Yahya ATICI hiçbir suretle bu amaçla toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlar ile başka amaçlarla paylaşmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak site ziyaretçileri olarak sizlerle ile ilgili hangi bilgilere sahip olduğunu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını talep hakkına sahipsiniz. Talepleriniz güvenlik, mali veya hukuki sebepler ile yerine getirilemeyebilir. www.yahyaatici.com’un sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.yahyaatici.com harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. Yahya ATICI, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Internet adresi www.yahyaatici.com ile başlamayan siteler www.yahyaatici.com ile ilişkisi olmayan sitelerdir. Bu siteyi kullanarak Yahya ATICI Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. Yahya ATICI her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar.

Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.